Християни є послідовниками Ісуса Христа, які присвячують себе служінню Богу. Коли нації зазнають труднощів, будь то стихійні лиха, політика чи війна, християни завжди хотіли знати, як служити Богу в таких обставинах.

Бог встановив на Землі для життя людини три інституції: Родина (Буття 2), Держава (Буття 9-10), Церква (Дії 2). Кожна інституція має свою сферу впливу та відповідальності. Людство живе у цих трьох сферах одночасно, вони не тотожні, але перетинаються. Кожна зі сфер виконує свою дію або проводить свою політику.

З початком повномасштабної агресії Російської Федерації проти України для багатьох християн постало питання ‒ чи дозволяє Бог вбивство? Одні розібралися з цим питання для себе ще в 2014 році з першим нападом Росії на нашу країну, так, що почали рити окопи, для захисту міста, пішли в ЗСУ, або ж активно допомагали як волонтери та капелани. Для інших – це питання залишилося не ясним, або ж однозначним – ні, Бог не дозволяє вбивства, тож християнам заборонено брати до рук зброю.

Служіть один одному, кожен тим даром, якого отримав, як доморядники всілякої Божої благодаті.                                                                                                    1-е Петра 4:10

Київська богословська семінарія долучилася до звернення представників українських євангельських богословських закладів освіти щодо війни РФ проти України.