Період Адвенту — це хороший час спрямувати нашу увагу на вічні істини Слова Божого, розповісти іншим про значення народження Господа Ісуса Христа, закликати до віри, надії та любові

Більшості українців вже стало за звичку шанувати День пам’яті Голодомору, зі скорботою запалюючи свічку в своїх вікнах і серцях.Та мало хто знає, що цей день пам’яті, як і сам ритуал, були встановлені за наполягання Джеймса Мейса...

Серед християн побутують різні підходи щодо десятини. Дехто виступає проти десятини як старозавітного встановлення, яке скасоване в новозавітну еру. Інші однозначно підтримують продовження старозавітної практики. Чи підтримує Новий Завіт практику десятини?

Таємниця взаємин Божого визначення наперед, вибрання та вільної волі людини століттями розбурхує уми християн. Хто правий? Кальвіністи, які відстоюють доктрину подвійного визначення наперед і відкидають свободу вибору? Або армініани, що роблять акцент на Божому пізнанні наперед як основі визначення наперед і захищають можливість вільного вибору?

Коли чуємо слово диякон, словосполучення дияконське служіння, то в головах більшості євангельських християн одразу малюється певна картинка, що це за людина і що це за служіння. Але чи дійсно ми розуміємо значення цього слова та зміст служіння. Допомогти розібратися з цими питаннями ми попросили академічного декана КБС, Віталія Маряша.