Київська богословська семінарія має сучасну бібліотеку. Принципи роботи бібліотеки семінарії побудовані, виходячи з її мети через практичну реалізацію її конкретних завдань. Мета бібліотеки – створення сучасної, добре організованої навчально-інформаційної бази для забезпечення необхідними ресурсами для навчального процесу та задоволення потреб та інтересу студентів для християнського служіння та особистого духовного зростання.

Для успішної реалізації цієї мети бібліотека систематично виконує свої завдання:

  • Придбання та систематизація з використанням десяткової класифікації Дьюї нових інформаційних матеріалів (книжки, журнали, газети), постійне поповнення фондів.
  • Доступність цих матеріалів для своїх потенційних читачів (студенти, викладачі, працівники семінарії).
  • Надання кваліфікованої консультаційної допомоги читачам під час пошуку необхідної інформації з використанням електронного каталога.

Книжковий фонд бібліотеки складає близько 35 000 екземплярів, включаючи видання англійською, російською та українською мовами. Цінність бібліотеки – великий вибір академічних видань біблійно-богословського спрямування.  
Бібліотека включає читальний зал, зал абонемента та книгосховище з відкритими та доступними для читачів фондами.

З 2014 року бібліотека семінарії пропонує електронний каталог бібліотечного фонду. Онлайн-програма дає можливість користувачам робити пошук наявних бібліотечних ресурсів через Інтернет.
Функції пошуку доступні без авторизації в програмі. Розширені функції каталога доступні лише для студентів, викладачів та працівників семінарії. Читачі повинні звернутися до бібліотеки, щоб отримати доступ до користування усіма функціями каталога.

Онлайн-бібліотека EAAA

Студенти семінарії мають можливість отримати доступ до онлайн-бібліотеки ЄААА, бази даних і ресурсів для служіння християнської освіти. Для доступу потрібно звернутися до бібліотекаря КБС.

Ресурси ЕААА