Попри війну, складність будувати будь-які плани цьогоріч до семінарії на різні форм навчання вступило більше 300 студентів.

В Київській богословській семінарії триває набір абітурієнтів на 2023 рік. Запрошуємо стати частиною спільноти КБС, вчитися, заглиблюватися в Писання, щоб краще служити людям в ці часи випробувань для всієї країни. 

Сьогодні сотні нових людей приходить до помісних церков у пошуках Бога, тож церква гостро потребує нових підготовлених церковних служителів. Війна розсіяла багато християн по світу. Але ми переконані, що сьогодні в Україні залишилось чимало віруючих братів та сестер, яким Бог дає покликання вчитися, щоб якісніше звершувати своє служіння.

З війною прийшло надзвичайно багато хвилювань і болю в життя кожного українця. Деякі люди задають запитання чому ми не робили стільки добра один одному без війни? Хтось відповів, що люди робили добро й раніше, просто під час війни воно стало більш видимим, помітним.

Давайте в тридцяту річницю проголошення незалежності України будемо молитися за наш народ, просити Божого благословення та проповідувати Євангеліє Ісуса Христа, бо Він дає справжню духовну свободу (Ів. 8:36). А духовна свобода є запорукою доброчесного життя, що буде взірцем для інших, — і через це прославиться Бог (1 Пет. 1:12).