Бакалавр і молодший бакалавр

Абітурієнт базової програми навчання повинен відповідати наступним критеріям:

 1. Бути народженим згори, хрещеним по вірі (тобто в свідомому віці) і бути членом євангельської церкви.
 2. Погоджуватися з доктринальними твердженнями КБС і підписатися під ними (частина «Анкета абітурієнта»).
 3. Мати повну середню освіту.
 4. Надати всі необхідні документи.
 5. Продемонструвати академічні здібності.

Абітурієнт повинен заповнити і подати до академічного офісу всі нижчевказані документи:

 1. Анкета абітурієнта
 2. Есе 
 3. Рекомендації двох осіб, які не є родичами абітурієнта.
 4. Рекомендація пастора церкви, до якої належить абітурієнт.*
 5. Копії усіх документів про освіту (атестат про повну загальну середню освіту, диплом бакалавра, спеціаліста, магістра, включаючи додаток з оцінками і середній бал атестата), сертифікат ЗНО (за наявності); оригінали слід надати після зарахування до семінарії.
 6. Медична довідка для вступників у вуз (форма 086\о).
 7. Копія паспорта (головні сторінки і сторінка з інформацією про сімейний стан).
 8. Копія ідентифікаційного коду.
 9. Дві фотографії, розмір 3х4 см.

* – якщо абітурієнт є пастором, пасторську рекомендацію повинен заповнити керівник обласного об’єднання, а дві інші рекомендації – інші місцеві пастори.

Рекомендації вважаються дійсними протягом року від дати їх написання.

Всі необхідні документи потрібно надати в академічний офіс мінімум за тиждень до вибраної абітурієнтом дати вступу. Абітурієнт отримає запрошення на вступні іспити, лише коли будуть вчасно подані всі необхідні для вступу документи.

Для онлайн заповнення анкети і подачі документів тисніть тут

Дати вступних іспитів будуть повідомленні додатоково. Слідкуйсте за новинами в наших соцмережах: Instagram, Facebook

У зв’язку з карантинними обмеженнями та військовими діями, вступні іспити проходитимуть дистанційно.
Для цього абітурієнт має повністю заповнити анкету онлайн (за посиланням вище) або надіслати скан-копії всіх вищевказаних документів (скановані документи повинні бути у гарній якості та читабельними) на телеграм @kts_kyivseminary (063 842 3959). або на ел. адресу registrar@kts.org.ua 
Після подання всіх документів, безпосередньо перед датою вступних іспитів з абітурієнтом зв’яжуться та нададуть детальну інформацію про розклад і порядок проведення іспиту та співбесіди.
Абітурієнт має заздалегідь потурбуватися, щоб у день іспиту він мав доступ до інтернету та мав можливість зв’язатися з приймальною комісією через Zoom.

Вступні іспити складаються з тесту на знання Біблії, української або російської мови і співбесіди з приймальною комісією.

Зарахування в семінарію визначається за результатами тестів і співбесіди. Абітурієнти заохочуються до завершення навчання в інших навчальних закладах до вступу до КБС, оскільки навчання на наших програмах вимагає великих зусиль.

Абітурієнти, які мають диплом бакалавра, спеціаліста або магістра, будуть допущені до написання тесту на знання Біблії без проходження вступного іспиту з української і російської мов (за умови подання копії відповідних документів).

Вимоги до абітурієнтів з інших країн

КБС з радістю приймає іноземних абітурієнтів. Якщо абітурієнт не має можливості приїхати на вступні іспити, він може пройти співбесіду з директором вибраної програми, використовуючи телефонний зв'язок або skype-конференцію (бажано). У разі успішного проходження співбесіди абітурієнт матиме тест на знання Біблії та російської мови після приїзду під час першої осінньої сесії. У випадку зарахування студенти-іноземці повинні самостійно забезпечити себе житлом у міжсесійний період або повертатися на цей час додому.

Магістр

Абітурієнт магістерської програми повинен відповідати наступним критеріям:

 1. Бути народженим згори, хрещеним по вірі (тобто в свідомому віці) і бути членом євангельської церкви принаймні 3 роки.
 2. Погоджуватися з доктринальними твердженнями КБС і підписатися під ними (частина «Анкета абітурієнта»).
 3. Мати ступінь бакалавра світського вузу, семінарії чи біблійного коледжу (мінімум 144 кредити програми бакалавра КБС або відповідної до неї).
 4. Надати всі необхідні документи.
 5. Продемонструвати академічні здібності.

Абітурієнт повинен заповнити і надати в семінарію всі нижчевказані документи:

 1. Анкета абітурієнта
 2. Рекомендації двох осіб, які не є родичами абітурієнта.
 3. Рекомендація пастора церкви, до якої належить абітурієнт.*
 4. Копії документів про вищу освіту (диплом бакалавра, спеціаліста, магістра, включаючи додаток до диплома з оцінками і середній бал атестата); оригінали слід надати після зарахування на навчання.
 5. Медична довідка для вступників у вуз (форма 086\о).
 6. Копія паспорта (головні сторінки і сторінка сімейного стану).
 7. Копія ідентифікаційного коду.
 8. Дві фотографії, розмір 3х4 см.

* – якщо абітурієнт є пастором, пасторську рекомендацію повинен заповнити керівник обласного об’єднання, а дві інші рекомендації – інші місцеві пастори.

Якщо абітурієнт не має достатньої кількості кредитів бакалаврської програми, академічний офіс може запропонувати перелік необхідних для проходження предметів (пререквізитних курсів).