Якщо ви роздумуєте над вступом до семінарії або бажаєте підвищити рівень своїх знань в певній сфері, ви можете відвідати семінарію та прослухати курс як вільний слухач. Вільними слухачами можуть бути віруючі, які є членами євангельських церков і погоджуються з доктринальними твердженнями КБС. 

Бажаючі прослухати курс повинні заповнити онлайн-форму реєстрації на курс на сайті семінарії, після цього дану заяву має схвалити викладач, директор програми, адміністративний директор та академічний офіс. Після цього реєстратор повідомляє вільного слухача про погодження заяви та запрошує на курс. Бажаючі прослухати курс повинні зареєструватися не пізніше двох робочих днів до початку курсу. Реєстрація на курс у вихідні дні перед курс не розглядається.

Вільним слухачам кредити курсу не зараховуються, від них не вимагається виконання завдань та здачі екзаменів з курсу. З дозволу викладача вільні слухачі можуть брати активну участь під час занять. Викладачі не зобов’язані перевіряти та оцінювати їх домашні або аудиторні завдання.

Вільні слухачі мають самостійно забезпечити себе за необхідності підручниками та конспектами курсу. Питання проживання та харчування розглядається індивідуально.

З поточними курсами та їх датами ви можете ознайомитися в розділі «Розклад».

Якщо у вас є питання, будь ласка, задайте їх, використовуючи форму зворотного зв’язку.