Директор програми

Я знаю, що ми з вами, віруючі, маємо прагнути, щоб і в силових структурах, і в інших сферах держави, куди доступ церкви обмежений, через капелана постійно було присутнє Слово Боже, що має здатність відроджувати до нового життя. Я вірю, що одним із дієвих інструментів для цього буде капеланство. Чітка позиція християн в цьому питанні та її правильне донесення до держави, безперечно, позитивно вплине на ставлення держави до протестантських церков України та їх капеланів. А це значить, що з боку держави для наших церков не повинно бути перешкод для звершення їх представниками капеланської служби. Перебування християн в силових та інших сферах держави, безсумнівно, допоможе зменшити факти хабарництва, несправедливого суду, нестатутних взаємовідносин і таким чином загалом позитивно вплине на моральні перетворення в суспільстві.

Тому Київська богословська семінарія запрошує пасторів, служителів церкви та працівників християнських місій і організацій, як братів, так і сестер, без вікових обмежень на навчання за програмою «Пасторсько-капеланське керівництво».

Валентин Кореневич,
директор програми «Пасторско-капеланське керівництво»

Про програму

Місія:
Місія спеціалізації «Пасторсько-капеланське керівництво» – розвивати у студентів чітке богословське розуміння Біблії, щоб вони ефективно здійснювали пасторсько-капеланську роботу з людьми, які знаходяться в умовах, де задоволення їх соціальних та релігійних потреб обмежене.    

Бачення:
Ми прагнемо бачити в Україні та Євразії капеланів-пасторів, які Божим Словом і необхідною соціальною допомогою служать людям, що знаходяться в гарнізонах збройних сил, в госпіталях і лікарнях, в поліцейських дільницях та пожежних підрозділах, в пенітенціарних закладах, а також в інших важкодоступних для церков місцях.  

Завдання:

 1. Підготувати капеланів, здатних попіклуватися про духовні і соціальні потреби людей, які перебувають в умовах, де задоволення їх соціальних і релігійних потреб обмежене.
 2. Підготувати капеланів, які зможуть звершувати служіння поза межами своєї помісної церкви.  
 3. Навчити студентів справі благовістя, душеопіки та допомоги покладатися на Святого Духа, аби впевнено та сміливо нести Слово Боже людям, які знаходяться в особливих умовах.
 4. Навчити студентів використовувати ефективні методи благовістя і готувати інших свідкувати людям в особливих умовах. 
 5. Ознайомити студентів з особливостями служіння пастора-капелана в умовах співпраці з капеланами інших деномінацій.
 6. Допомогти студентам набути унікальні навички, необхідні для пастора-капелана в сфері проповіді, навчання, адміністрування, а також душеопіки.  

Основні цінності: 

 1. Ми цінуємо вміння слухати тих, кому ми служимо.
 2. Ми цінуємо бажання і вміння розуміти тих, хто належить до інших релігій та конфесій. 
 3. Ми усвідомлюємо потребу суспільства в служінні капеланів. 
 4. Ми цінуємо розуміння та збереження принципу подвійного підпорядкування в служінні капелана в державних установах.
 5. Ми цінуємо працю інших капеланів і людей в місцях нашого постійного служіння.
 6. Ми цінуємо підзвітність церкві, яка делегує повноваження капелану для виконання усіх необхідних функцій під час служіння.
 7. Ми цінуємо глибоке вивчення Писання, смирення та покладання на Святого Духа в служінні.
 8. Ми цінуємо застосування отриманих знань в реальному служінні.

 

Як вступити

 

Абітурієнт базової програми навчання повинен відповідати наступним критеріям:

 1. Бути народженим згори, хрещеним по вірі (тобто в свідомому віці) і бути членом євангельської церкви.
 2. Погоджуватися з доктринальними твердженнями КБС і підписатися під ними (частина «Анкета абітурієнта»).
 3. Мати повну середню освіту.
 4. Надати всі необхідні документи.
 5. Продемонструвати академічні здібності.

Абітурієнт повинен заповнити і подати до академічного офісу всі вказані документи:

 1. Анкета абітурієнта (копії всіх документів про освіту: атестат про повну загальну середню освіту, диплом бакалавра, спеціаліста, магістра, включаючи додаток з оцінками і середній бал атестата; сертифікат ЗНО (за наявності); оригінали документів про освіту слід надати після зарахування до семінарії. Копія паспорта (головні сторінки і сторінка з інформацією про сімейний стан); копія ідентифікаційного коду)
 2. Рекомендації двох осіб, які не є родичами абітурієнта.
 3. Рекомендація пастора церкви, до якої належить абітурієнт.*

* – якщо абітурієнт є пастором, пасторську рекомендацію повинен заповнити керівник обласного об’єднання, а дві інші рекомендації – інші місцеві пастори.

Рекомендації вважаються дійсними протягом року від дати їх написання.

Всі необхідні документи потрібно надати в академічний офіс мінімум за тиждень днів до вибраної абітурієнтом дати вступу. Абітурієнт отримає запрошення на вступні іспити, лише коли будуть вчасно подані всі необхідні для вступу документи.

Вступні іспити проходитимуть дистанційно.

Після подання всіх документів, безпосередньо перед датою вступних іспитів з абітурієнтом зв’яжуться та нададуть детальну інформацію про розклад і порядок проведення іспиту та співбесіди.

Абітурієнт має заздалегідь потурбуватися, щоб у день іспиту він мав доступ до інтернету та мав можливість зв’язатися з приймальною комісією через Zoom.

Вступні іспити складаються з тесту на знання Біблії, української мови і співбесіди з приймальною комісією.

Зарахування в семінарію визначається за результатами тестів і співбесіди. Абітурієнти заохочуються до завершення навчання в інших навчальних закладах до вступу до КБС, оскільки навчання на наших програмах вимагає великих зусиль.

Абітурієнти, які мають диплом бакалавра, спеціаліста або магістра, будуть допущені до написання тесту на знання Біблії без проходження вступного іспиту з української мови (за умови подання копії відповідних документів).
Слідкуйсте за новинами в наших соцмережах: Instagram, Facebook

З усіх запитань пишіть на телеграм @kts_kyivseminary (063 842 3959). або на ел. адресу registrar@kts.org.ua

 

Вимоги до абітурієнтів з інших країн
КБС з радістю приймає іноземних абітурієнтів. При цьому ваші знання української мови мають дозволяти вам слухати лекції українською, або ж ви маєте бути готові вивчати мову для навчання у нас. Мова, якою ви маєте здавати письмові роботи може узгоджуватися з кожним викладачем окремо. Вступні іспити (тест на знання Біблії та граматика) ви можете здавати на ваш вибір українською або російською мовою. У випадку зарахування студенти-іноземці повинні самостійно забезпечити себе житлом у міжсесійний період або повертатися на цей час додому.

Навчальний план бакалавра

Навчальний план курсів програми «Пасторско-капеланське керівництво» включає біблійні, богословські та практичні аспекти підготовки студента до ефективного служіння як пастора-капелана на території своєї країни, так і за її межами. Програма містить збалансований підхід до надання теоретичних знань та практичним застосуванням духовних істин в житті тих, хто служить людям, які потребують духовної опіки, але знаходяться в особливих умовах. 

Курси спеціалізації:

СL 101 Вступ до капеланського служіння

Даний курс вивчає в світлі Біблії інститут держави і існуючі в ній силові структури. Допомагає знайти відповіді на такі важливі питання: «Чи суперечить існування держави, як політичної системи управління суспільством, та її силових структур волі Творця землі? Яка роль Церкви в політичному житті країни? Чи можливо віруючій людині служити в силових структурах? Як віруючим людям звіщати Благу Звістку працівникам силових структур?» 

CL 102 Капеланське служіння в госпіталях і лікарнях

Курс допомагає студентам-капеланам зрозуміти емоційні проблеми, з якими стикаються пацієнти (хворі) і медперсонал, а також вчить надавати їм необхідну духовну підтримку і підбадьорення. Студенти вчаться правильно контактувати з працівниками медичних закладів і пацієнтами та надавати їм практичну допомогу. Матеріал курсу розкриває такий підхід в лікуванні людини, за якого християнська допомога не заміщує медико-біологічний спосіб надання допомоги, але доповнює його і збагачує. 

CL 103 Підготовка і проведення духовно-навчальних програм

CL 104 Капеланське служіння в Збройних cилах

Навчання студентів специфічним навичкам душеопікунства для військових, які перебувають в умовах цілодобового перебування на службі державі. 

CL 105 Капеланське служіння в пенітенціарних організаціях

Курс вчить студентів-капеланів біблійним принципам служіння в місцях позбавлення волі і вмінню застосовувати ці принципи на практиці. Знайомство з основами душеопіки в місцях позбавлення волі.  

CL 106 Капеланське служіння в поліції та серед пожежників

Курс знайомить студентів зі специфікою поліцейського капеланства. Особлива увага приділяється етиці поведінки капелана поліції  та консультаційній роботі з населенням. 

CL 107 Як зберегти здоров’я капелану

CL 108 Адміністрування в капеланському служінні

Курс знайомить студентів з біблійними засадами лідерства в служінні капелана і формує навички для його духовного зростання  як лідера. Під час навчання студенти знайомляться з принципами впливу на людей і свою команду. Курс також дає практичні рекомендації зі створення команди для капеланського служіння і цінні поради для роботи у колективі.  

CL 109 Експозиційна проповідь в капеланському служінні

Даний курс має на меті навчити студентів-капеланів правильно і вірно передавати Боже Слово людям, які знаходяться в умовах вимушеного обмеження їх фізичної і соціальної свободи.

CL 110 Капелани-протестанти в православному контексті

Навчання студентів-капеланів основам православної традиції і розуміння можливості співпраці з православними та іншими капеланами.

CL 111 Капеланське служіння в центрах реабілітації та адаптації

Навчання студентів-капеланів особливостям роботи в центрах реабілітації і адаптації.

CL 207 Вступ до капеланського консультування

Курс знайомить студентів зі служінням капелана в сфері духовної душеопіки, особливими умовами здійснення такого служіння, а також сприяє розвиткові необхідних навичок для капеланського душеопікунства. 

CL 208 Біблійне консультування для капелана

 

Біблійно-богословські курси:

GS 101 Вступний курс

Знайомство з академічним життям в Київській богословській семінарії. Центральне місце відведене процесу написання роботи, особливо дослідницької, використанню комп’ютера, програми Microsoft Word, інтернету, бібліотеки, а також розпорядженню часом та творчому мисленню. В курс включено зустрічі та знайомства з директорами програм, викладачами і працівниками семінарії.

GS 102 Граматика

Огляд граматики української і російської мов допомагає прищепити любов до рідної мови та підготувати студентів до вивчення герменевтики, біблійних мов, а також до використання лінгвістичних навичок та знань граматики під час особистого вивчення Біблії.

GS 115 Критичне мислення та письмо 1

Даний курс є вступом до досліджень і критичного мислення. Курс знайомить студентів із процесом проведення дослідження та розвитком логічного судження та аргументації. Більша частина курсу присвячена практичним завданням для формування навичок, необхідних для проведення біблійних та історичних досліджень. Багато завдань курсу орієнтовані на проведення досліджень і розвиток мислення, що можна використовувати як в служінні, так і в академічному дослідженні під час написання дослідницьких робіт.

BE 101 Герменевтика

Практичний курс знайомить студентів з основоположними методами вивчення Біблії і необхідними кроками в її тлумаченні. Мета - допомогти студентам розуміти Біблію, ефективно використовувати її в своєму житті, а далі в своєму служінні (Езд. 7:10).

OT 101 Огляд Старого Заповіту 1

Даний курс є оглядом старозаповітних книг, від Буття до Книги Естер. Огляд включає вивчення важливих критичних, історичних, герменевтичних і богословських питань.

OT 102 Огляд Старого Заповіту 2

Даний курс є оглядом старозаповітних книг, від Книги Йова до Книги пророка Малахії. Огляд включає вивчення важливих критичних, історичних, герменевтичних і богословських питань.

NT 201 Огляд Нового Заповіту 1

Знайомство з періодом між Заповітами та огляд чотирьох Євангелій, Дій, Послань Петра та Іванна. Курс розглядає питання критики, історії, герменевтики і богослов'я в межах кожної книги.

NT 202 Огляд Нового Заповіту 2

Даний курс є продовженням огляду Нового Заповіту. Особлива увага приділяється вступу до Послань Павла, Якова, Євреїв, Юди та Об’явлення, а також змісту даних книг. Цей курс розглядає питання критики, історії, герменевтики і богослов'я в межах кожної книги. Також курс присвячений питанням авторства, датування і мети написання кожної книги.

PT 204 Гомілетика 1

Студенти детально вивчатимуть засади підготовки проповіді і проповідування, що підносить Бога. В курс входять основні кроки складання експозиційних проповідей, починаючи з детальної екзегетики уривка для виведення екзегетичної ідеї, визначення гомілетичної ідеї, складання плану проповіді, додаткового матеріалу (застосування, ілюстрації, переходи, вступ, завершення тощо) і завершуючи двома короткими проповідями перед аудиторією. Особливий акцент робиться на експозиційну проповідь.

PT 304 Гомілетика 2

Курс пропонує поглиблене вивчення теорії усної комунікації та додаткових навичок, необхідних для ефективного служіння через проповідь. Особлива увага приділяється підготовці окремих проповідей, серій проповідей і проповідей з особливих нагод. Студенти також ближче познайомляться з процесом підготовки та стилями проповідування відомих проповідників минулого й сучасності.

GS 301 Публічні виступи

А даному курсі робиться акцент на практичні навички ефективного публічного виступу. Курс вивчає підготовку промови, виступ, усні презентації в різних ситуаціях під час церковних служінь. Студенти дізнаються про динаміку малої групи та про навички, необхідні куратору малої групи. Студенти виявитимуть здатність проводити зібрання малої групи, а також виголосять дві промови, в яких продемонструють ретельну підготовку та вдалий виступ.

TH 201 Богослов’я 1

Курс вивчає вихідні передумови, цілі та засоби вивчення богослов'я. Розглядає вчення про божественне об’явлення людству: різні засоби Божого об’явлення, Біблію як унікальне богонатхненне послання Бога; вчення про безпомилковість і достатність Старого і Нового Заповітів. Також буде вивчатися вчення про існування Бога, Його особисту та триєдину природу, божественні атрибути і працю. Особлива увага приділятиметься функції Отця в творенні і провидінні. Попередні вимоги: BE 101 Герменевтика

TH 202 Богослов’я 2

Курс розглядає питання богословської антропології: створення і вік людства, людина як образ Божий, особливі стосунки між чоловіком і жінкою перед Богом та суспільством, психологічна та фізична складові людини. Також вивчається тема гріховності людини: проблема зла, наслідки гріха і доктрина про першорідний гріх. В останній частині курсу буде розглянуте вчення про ангелів: створення, служіння та призначення ангелів, доктрина про злі ангели, сатану та протистояння віруючої людини сатані та його демонам.

TH 301 Богослов’я 3

иста, Його непогрішність, земне служіння та викупне значення Його страждань, воскресіння і вознесіння. Студенти розглянуть порядок застосування та умови спасіння у Христі: божественні та людські аспекти спасіння (обрання, напередвизначення, покликання, віра, навернення, покаяння); доктрини про відродження, виправдання та освячення.

TH 302 Богослов’я 4

Курс вивчає роботу Духа Святого в справі спасіння у Христі стосовно Церкви, включаючи збудування та ствердження Церкви як Тіла Христового, організацію, функціонування, богослужіння та призначення Церкви відповідно до Божих цілей. Особливий акцент буде зроблено на природі та практичному застосуванні духовних дарів відповідно до призначення Церкви. Розкриватиметься Божа мета стосовно Царства та майбутні події, пов’язані з долею історії та окремих осіб, включаючи різні стадії другого пришестя Христа, тисячолітнє царювання Христа, воскресіння людей, суди та вічне місто. 

CH 301 Історія Церкви 1

Даний курс пропонує огляд історії Церкви від її заснування до початку Реформації. Студенти дізнаються про життя та богослов'я християнської церкви, а також про головні події, що сформували Західну та Східну Церкву в перші 1 500 років.

CH 302 Історія Церкви 2

Даний курс розглядає історію, життя та богослов'я християнської Церкви в Європі та Північній Америці від Реформації до наших днів. Окрім цього, студенти познайомляться з важливими провідниками та подіями часів Реформації та після неї, а також дізнаються про основні рухи богословської думки останніх 500 років.

WM 410 Всесвітні місії і Церква

Даний курс покликаний скеровувати наших майбутніх пасторів, молодіжних керівників, вчителів та інших служителів до більш місіонерського погляду на служіння і церкву.

BE 146 Експозиція Послання до римлян

Курс є вивченням Послання до римлян з метою розуміння аргументації і змісту даного твору. Студенти будуть ознайомленні з різними богословськими темами і їх представленням у листі. Особлива увага буде зосереджена на історико-культурному контексті та меті написання послання.

PT 306 Духовне керівництво для жінок

Даний курс розроблений для студенток, які виконують лідерські обов’язки в місцевих церквах та бажають зростати в духовному житті. Курс допоможе їм оцінити свої сильні та слабкі сторони, мотиви, вміння поводитися зі Словом Божим, а також соціальні навички в роботі з іншими віруючими. Курс дає можливість студенткам зростати в лідерських навичках завдяки інструментам вирішення проблем, підтримування «вогню» та зростання в основних духовних дисциплінах.

PT 302 Біблійне душеопікунство

Даний курс пропонує загальний вступ в особисте служіння душеопікунства. Початок курсу присвячений обговоренню основоположних принципів біблійного консультування, які виокремлюють його з-поміж інших систем консультування. Після цього курс відстежує та дає оцінку сучасній історії руху біблійного душеопікунства. Курс також пояснює динаміку біблійних змін та презентує головні складові процесу біблійного консультування (душеопікунства), щоб студент зміг отримати практичну, побудовану на Біблії, схему для допомоги людям. Особлива увага буде приділятися таким важливим аспектам: як побудувати стосунки під час душеопіки, як подарувати надію, як збирати та тлумачити інформацію та як мотивувати людину прагнути довготривалих змін. Врешті буде вивчатися низка найбільш розповсюджених проблем, з якими стикаються потребуючі душеопікунства.

PT 402 Християнське богослов’я і духовне життя

Курс призначений для того, щоб допомогти студентам зрозуміти, яку роль відіграє Святий Дух, Писання, богослов'я, церква, духовні дисципліни, поклоніння, власні бажання і воля в духовному зростанні й ефективності служіння. Звертається увага на наступні питання: «Який вплив на інших здійснює характер? Якими мають бути наші заохочення до святості? Чи задоволений Бог нами, якщо ми не досконалі?» Студенти познайомляться з розумінням духовності в різних конфесіях і традиціях християнства, як стимул до більшого уподібнення до Христа.

PT 401 Eтика

Курс презентує огляд принципів християнської поведінки, представленої в Писанні, історії Церкви і сучасному християнстві. Практична мета курсу полягає в тому, щоб допомогти студентам оцінити та розвинути власний характер, а також сформувати духовні цінності, які визначатимуть метод та мотивацію в служінні для того, щоб готувати бездоганних учнів. Будуть розглядатися важливі питання сучасності: аборти, евтаназія, генетика тощо.

Навчальний план молодшого бакалавра

Навчальний план курсів програми «Пасторско-капеланське керівництво» включає біблійні, богословські та практичні аспекти підготовки студента до ефективного служіння як пастора-капелана на території своєї країни, так і за її межами. Програма містить збалансований підхід до надання теоретичних знань та практичним застосуванням духовних істин в житті тих, хто служить людям, які потребують духовної опіки, але знаходяться в особливих умовах. 

Курси спеціалізації:

СL 101 Вступ до капеланського служіння

Даний курс вивчає в світлі Біблії інститут держави і існуючі в ній силові структури. Допомагає знайти відповіді на такі важливі питання: «Чи суперечить існування держави, як політичної системи управління суспільством, та її силових структур волі Творця землі? Яка роль Церкви в політичному житті країни? Чи можливо віруючій людині служити в силових структурах? Як віруючим людям звіщати Благу Звістку працівникам силових структур?» 

CL 102 Капеланське служіння в госпіталях і лікарнях

Курс допомагає студентам-капеланам зрозуміти емоційні проблеми, з якими стикаються пацієнти (хворі) і медперсонал, а також вчить надавати їм необхідну духовну підтримку і підбадьорення. Студенти вчаться правильно контактувати з працівниками медичних закладів і пацієнтами та надавати їм практичну допомогу. Матеріал курсу розкриває такий підхід в лікуванні людини, за якого християнська допомога не заміщує медико-біологічний спосіб надання допомоги, але доповнює його і збагачує. 

CL 103 Підготовка і проведення духовно-навчальних програм

CL 104 Капеланське служіння в Збройних cилах

Навчання студентів специфічним навичкам душеопікунства для військових, які перебувають в умовах цілодобового перебування на службі державі. 

CL 105 Капеланське служіння в пенітенціарних організація

Курс вчить студентів-капеланів біблійним принципам служіння в місцях позбавлення волі і вмінню застосовувати ці принципи на практиці. Знайомство з основами душеопіки в місцях позбавлення волі.  

CL 107 Як зберегти здоров’я капелану

CL 108 Адміністрування в капеланському служінні

Курс знайомить студентів з біблійними засадами лідерства в служінні капелана і формує навички для його духовного зростання  як лідера. Під час навчання студенти знайомляться з принципами впливу на людей і свою команду. Курс також дає практичні рекомендації зі створення команди для капеланського служіння і цінні поради для роботи у колективі. 

CL 109 Експозиційна проповідь в капеланському служінні

Даний курс має на меті навчити студентів-капеланів правильно і вірно передавати Боже Слово людям, які знаходяться в умовах вимушеного обмеження їх фізичної і соціальної свободи.

CL 110 Капелани-протестанти в православному контексті

Навчання студентів-капеланів основам православної традиції і розуміння можливості співпраці з православними та іншими капеланами.

CL 207 Вступ до капеланського консультування

Курс знайомить студентів зі служінням капелана в сфері духовної душеопіки, особливими умовами здійснення такого служіння, а також сприяє розвиткові необхідних навичок для капеланського душеопікунства.

CL 208 Біблійне консультування для капелана

Біблійно-богословські курси:

GS 101 Вступний курс

Знайомство з академічним життям в Київській богословській семінарії. Центральне місце відведене процесу написання роботи, особливо дослідницької, використанню комп’ютера, програми Microsoft Word, інтернету, бібліотеки, а також розпорядженню часом та творчому мисленню. В курс включено зустрічі та знайомства з директорами програм, викладачами і працівниками семінарії.

OT 101 Огляд Старого Заповіту 1

Даний курс є оглядом старозаповітних книг, від Буття до Книги Естер. Огляд включає вивчення важливих критичних, історичних, герменевтичних і богословських питань. 

NT 201 Огляд Нового Заповіту 1

Знайомство з періодом між Заповітами та огляд чотирьох Євангелій, Дій, Послань Петра та Іванна. Курс розглядає питання критики, історії, герменевтики і богослов'я в межах кожної книги. 

TH 201 Богослов’я 1

Курс вивчає вихідні передумови, цілі та засоби вивчення богослов'я. Розглядає вчення про божественне об’явлення людству: різні засоби Божого об’явлення, Біблію як унікальне богонатхненне послання Бога; вчення про безпомилковість і достатність Старого і Нового Заповітів. Також буде вивчатися вчення про існування Бога, Його особисту та триєдину природу, божественні атрибути і працю. Особлива увага приділятиметься функції Отця в творенні і провидінні.

TH 301 Богослов’я 3

Курс вивчає особу та працю Ісуса Христа: суть втілення, непорочне зачаття, реальність людської природи Ісуса Христа, Його непогрішність, земне служіння та викупне значення Його страждань, воскресіння і вознесіння. Студенти розглянуть порядок застосування та умови спасіння у Христі: божественні та людські аспекти спасіння (обрання, напередвизначення, покликання, віра, навернення, покаяння); доктрини про відродження, виправдання та освячення. 

CH 302 Історія Церкви 2

Даний курс розглядає історію, життя та богослов'я християнської Церкви в Європі та Північній Америці від Реформації до наших днів. Окрім цього, студенти познайомляться з важливими провідниками та подіями часів Реформації та після неї, а також дізнаються про основні рухи богословської думки останніх 500 років. 

WM 410 Всесвітнє місіонерство і Церква

 
Даний курс покликаний скеровувати наших майбутніх пасторів, молодіжних керівників, вчителів та інших служителів до більш місіонерського погляду на служіння і церкву.

PT 402 Християнське богослов’я і духовне життя

Курс призначений для того, щоб допомогти студентам зрозуміти, яку роль відіграє Святий Дух, Писання, богослов'я, церква, духовні дисципліни, поклоніння, власні бажання і воля в духовному зростанні й ефективності служіння. Звертається увага на наступні питання: «Який вплив на інших здійснює характер? Якими мають бути наші заохочення до святості? Чи задоволений Бог нами, якщо ми не досконалі?» Студенти познайомляться з розумінням духовності в різних конфесіях і традиціях християнства, як стимул до більшого уподібнення до Христа.