Директор програми

“Я посадив, Аполлос поливав, Бог же зростив.” (1 Кор. 3:6)

Викладачі і директор нашої програми забезпечують спеціальну підготовку в класах, а також надають навчанню практичного спрямування та необхідну підтримку студентам. Філософія програми "Благовістя та заснування церков" – практичний та цільовий підхід до навчання і підготовки студентів семінарії.

Головною метою програми є забезпечення студентів детальним розбором теоретичного і практичного матеріалу в аудиторії з допомогою викладачів з академічним та практичним досвідом в служінні.

Керівники програми особисто зустрічаються зі студентами не менше чотирьох разів на рік, щоб пересвідчитися в тому, що студенти розуміють вимоги програми навчання, і надають їм необхідну допомогу.

Якщо вас цікавить участь в процесі благовістя та заснування нової церкви або ви молитеся про те, щоб долучитися до цього служіння, ми запрошуємо вас приєднатися до нашої програми.

 

Ігор Федорович, директор програми "Благовістя та заснування церков".

Ви можете зв’язатися з нами по телефону або електронній пошті: 
+380 (93) 021 36 58
kievktscp@gmail.com

 

Про програму

Місія:
Місія спеціалізації «Благовістя та заснування церков» – забезпечити студентів знаннями та досвідом для примноження здорових, зростаючих церков в Україні та Євразії. 

Бачення:
Бачення програми – сприяти примноженню здорових, зростаючих церков в Україні та Євразії через підготовку та спорядження студентів для ефективного благовістя і заснування нових церков. 

Завдання:

 1. Заохочувати студентів до постійного удосконалення як у християнському житті, так і служінні.
 2. Розвинути у студентів бачення та палку прихильність до благовістя та насадження церков (удосконалення особистого характеру).
 3. Забезпечити студентів всебічною богословською освітою з акцентом на благовістя та насадження церков (удосконалення мислення).  
 4. Ознайомити студентів з різними моделями і методами благовістя та заснування церков і надати їм можливість переймати досвід благовістя та заснування нових церков «з перших рук» (вдосконалення навичок служіння).  

Основні цінності:

 1. Ми цінуємо Біблію. Ми хочемо, щоб все, чого ми навчаємо студентів, було засновано на біблійних принципах. «Усе Писання Богом надхнене, і корисне до навчання, до докору, до направи, до виховання в праведності» (2 Тим. 3:16).
 2. Ми цінуємо практичність. Ми прагнемо наголошувати не тільки на розумінні біблійних істин, а також на застосуванні цих істин в особистому житті та служінні. «Будьте ж виконавцями слова, а не слухачами самими, що себе самих обманюють» (Як. 1:22).
 3. Ми цінуємо цілеспрямованість. Ми хочемо, щоб наші студенти були не тільки святими і активними, але й плідними як в особистому житті, так і в служінні. «Не ви Мене вибрали, але Я вибрав вас, і вас настановив, щоб ішли ви й приносили плід, і щоб плід ваш зостався, щоб дав вам Отець, чого тільки попросите в Імення Моє» (Ів. 15:16). 
 4. Ми цінуємо залежність від Бога. Ми хочемо, щоб наші студенти вчилися довіряти Богові і покладалися на Нього. «Я Виноградина, ви галуззя! Хто в Мені перебуває, а Я в ньому, той рясно зароджує, бо без Мене нічого чинити не можете ви» (Ів. 15:5).
 5. Ми цінуємо стосунки. Ми хочемо звертати особливу увагу на особисті та міжособистісні аспекти християнського життя та служіння через наш приклад і підхід до освітнього процесу. «Так бувши ласкаві до вас, хотіли ми вам передати не тільки Божу Євангелію, але й душі свої, бо були ви улюблені нам» (1 Фес. 2:8).

Як вступити

 

Абітурієнт базової програми навчання повинен відповідати наступним критеріям:

 1. Бути народженим згори, хрещеним по вірі (тобто в свідомому віці) і бути членом євангельської церкви.
 2. Погоджуватися з доктринальними твердженнями КБС і підписатися під ними (частина «Анкета абітурієнта»).
 3. Мати повну середню освіту.
 4. Надати всі необхідні документи.
 5. Продемонструвати академічні здібності.

Абітурієнт повинен заповнити і подати до академічного офісу всі вказані документи:

 1. Анкета абітурієнта (копії всіх документів про освіту: атестат про повну загальну середню освіту, диплом бакалавра, спеціаліста, магістра, включаючи додаток з оцінками і середній бал атестата; сертифікат ЗНО (за наявності); оригінали документів про освіту слід надати після зарахування до семінарії. Копія паспорта (головні сторінки і сторінка з інформацією про сімейний стан); копія ідентифікаційного коду)
 2. Рекомендації двох осіб, які не є родичами абітурієнта.
 3. Рекомендація пастора церкви, до якої належить абітурієнт.*

* – якщо абітурієнт є пастором, пасторську рекомендацію повинен заповнити керівник обласного об’єднання, а дві інші рекомендації – інші місцеві пастори.

Рекомендації вважаються дійсними протягом року від дати їх написання.

Всі необхідні документи потрібно надати в академічний офіс мінімум за тиждень днів до вибраної абітурієнтом дати вступу. Абітурієнт отримає запрошення на вступні іспити, лише коли будуть вчасно подані всі необхідні для вступу документи.

Вступні іспити проходитимуть дистанційно.

Після подання всіх документів, безпосередньо перед датою вступних іспитів з абітурієнтом зв’яжуться та нададуть детальну інформацію про розклад і порядок проведення іспиту та співбесіди.

Абітурієнт має заздалегідь потурбуватися, щоб у день іспиту він мав доступ до інтернету та мав можливість зв’язатися з приймальною комісією через Zoom.

Вступні іспити складаються з тесту на знання Біблії, української мови і співбесіди з приймальною комісією.

Зарахування в семінарію визначається за результатами тестів і співбесіди. Абітурієнти заохочуються до завершення навчання в інших навчальних закладах до вступу до КБС, оскільки навчання на наших програмах вимагає великих зусиль.

Абітурієнти, які мають диплом бакалавра, спеціаліста або магістра, будуть допущені до написання тесту на знання Біблії без проходження вступного іспиту з української мови (за умови подання копії відповідних документів).
Слідкуйсте за новинами в наших соцмережах: Instagram, Facebook

З усіх запитань пишіть на телеграм @kts_kyivseminary (063 842 3959). або на ел. адресу registrar@kts.org.ua

 

Вимоги до абітурієнтів з інших країн
КБС з радістю приймає іноземних абітурієнтів. При цьому ваші знання української мови мають дозволяти вам слухати лекції українською, або ж ви маєте бути готові вивчати мову для навчання у нас. Мова, якою ви маєте здавати письмові роботи може узгоджуватися з кожним викладачем окремо. Вступні іспити (тест на знання Біблії та граматика) ви можете здавати на ваш вибір українською або російською мовою. У випадку зарахування студенти-іноземці повинні самостійно забезпечити себе житлом у міжсесійний період або повертатися на цей час додому.

Навчальний план бакалавра

Навчальний план для спеціалізованих курсів програми «Благовістя та заснування церков» включає біблійні, богословські та практичні аспекти підготовки студента до ефективного процесу заснування нових церков.  

Курси спеціалізації: 

CP 101 Вступ до благовістя та заснування церков

Курс знайомить студентів з біблійними принципами і практичними підходами в роботі з заснування церков.

CP 105 Молитва і благовістя

Курс спрямований на вивчення фундаментальних принципів та основ практики молитовного життя і благовістя в процесі заснування церкви, а також життя місцевої існуючої церкви. Курс побудований таким чином, що перша частина присвячена молитві, друга – благовістю.

CP 204 Дошлюбне і сімейне душеопікунство

Даний курс спрямований на вивчення матеріалу, здатного допомогти людині, яка бере участь у заснуванні церкви, розвивати  та зберігати свою родину здоровою, а також допомагати іншим в цій царині життя. Перша частина курсу присвячена розвитку та збереженню принципів здорової родини з боку лідера нової або існуючої церкви. Друга частина курсу фокусується на тому, як допомогти студентам набути навички та здібності в тому, як ефективно допомагати іншим розвивати та зберігати здорові родинні стосунки.
 

CP 205 Учнівство і малі групи

Цей курс є викладом основних принципів і підходів до учнівства і малих груп в нових та в існуючих церквах. Перша половина курсу присвячена учнівству, друга – служінню малих груп.  

CP 206 Командна стратегія в служінні Павла

Курс спрямований на вивчення мотивації, тактики і цілей, які сформували служіння апостола Павла як місіонера та засновника нових церков, та їх застосування у формуванні і подальшому розвитку команди з заснування нових церков сьогодні. 

CP 304 Лідерство і його розвиток в помісній церкві

 Цей курс присвячений вивченню фундаментальних принципів та основних практик ефективного біблійного лідерства в нових або існуючих церквах. Перша частина навчання розглядає, як бути ефективним лідером, друга – як допомогти іншим в їхньому розвитку в царині ефективного лідерства.

CP 305 Стратегії заснування нових церков

Курс спрямований на вивчення того, як застосовувати стратегічне мислення з метою планування, виконання і оцінки різних аспектів процесу заснування нових церков. 

CP 401 Життя і здоров’я Тіла Христового

Мета курсу – вивчення ключових факторів, які впливають на здоров’я помісної церкви, а також дослідження їх використання в заснуванні церкви і служінні існуючих церков. 

CP 403 Поклоніння

Курс вивчає важливі теми і питання в контексті вивчення біблійних принципів і підходів, пов’язаних з хвалою і поклонінням в нових та існуючих церквах, а також їх практичне застосування в служінні та житті церкви.

CP 405 ДНК церкви, що множиться

Курс спрямований на вивчення факторів, що ведуть помісну церкву до вкорінення і зміцнення її в ролі церкви, яка практикує примноження учнів, груп, лідерів і церков.  

YM 101 Основи молодіжного служіння

Даний курс вивчає основоположні принципи, засновані на Писанні, мета яких: створення серед молоді служіння та його подальше функціонування. Робиться акцент на філософію служіння і загальні принципи в служінні молоді. 

Біблійно-богословські курси:

GS 101 Вступний курс

Знайомство з академічним життям в Київській богословській семінарії. Центральне місце відведене процесу написання роботи, особливо дослідницької, використанню комп’ютера, програми Microsoft Word, інтернету, бібліотеки, а також розпорядженню часом та творчому мисленню. В курс включено зустрічі та знайомства з директорами програм, викладачами і працівниками семінарії.

GS 102 Граматика

Огляд граматики української і російської мов допомагає прищепити любов до рідної мови та підготувати студентів до вивчення герменевтики, біблійних мов, а також до використання лінгвістичних навичок та знань граматики під час особистого вивчення Біблії.

GS 115 Критичне мислення та письмо 1

Даний курс є вступом до досліджень і критичного мислення. Курс знайомить студентів із процесом проведення дослідження та розвитком логічного судження та аргументації. Більша частина курсу присвячена практичним завданням для формування навичок, необхідних для проведення біблійних та історичних досліджень. Багато завдань курсу орієнтовані на проведення досліджень і розвиток мислення, що можна використовувати як в служінні, так і в академічному дослідженні під час написання дослідницьких робіт.

BE 101 Герменевтика

Практичний курс знайомить студентів з основоположними методами вивчення Біблії і необхідними кроками в її тлумаченні. Мета - допомогти студентам розуміти Біблію, ефективно використовувати її в своєму житті, а далі в своєму служінні (Езд. 7:10).

OT 101 Огляд Старого Заповіту 1

Даний курс є оглядом старозаповітних книг, від Буття до Книги Естер. Огляд включає вивчення важливих критичних, історичних, герменевтичних і богословських питань.

OT 102 Огляд Старого Заповіту 2

Даний курс є оглядом старозаповітних книг, від Книги Йова до Книги пророка Малахії. Огляд включає вивчення важливих критичних, історичних, герменевтичних і богословських питань.

NT 201 Огляд Нового Заповіту 1

Знайомство з періодом між Заповітами та огляд чотирьох Євангелій, Дій, Послань Петра та Іванна. Курс розглядає питання критики, історії, герменевтики і богослов'я в межах кожної книги.

NT 202 Огляд Нового Заповіту 2

Даний курс є продовженням огляду Нового Заповіту. Особлива увага приділяється вступу до Послань Павла, Якова, Євреїв, Юди та Об’явлення, а також змісту даних книг. Цей курс розглядає питання критики, історії, герменевтики і богослов'я в межах кожної книги. Також курс присвячений питанням авторства, датування і мети написання кожної книги.

PT 204 Гомілетика 1

Студенти детально вивчатимуть засади підготовки проповіді і проповідування, що підносить Бога. В курс входять основні кроки складання експозиційних проповідей, починаючи з детальної екзегетики уривка для виведення екзегетичної ідеї, визначення гомілетичної ідеї, складання плану проповіді, додаткового матеріалу (застосування, ілюстрації, переходи, вступ, завершення тощо) і завершуючи двома короткими проповідями перед аудиторією. Особливий акцент робиться на експозиційну проповідь.

PT 304 Гомілетика 2

Курс пропонує поглиблене вивчення теорії усної комунікації та додаткових навичок, необхідних для ефективного служіння через проповідь. Особлива увага приділяється підготовці окремих проповідей, серій проповідей і проповідей з особливих нагод. Студенти також ближче познайомляться з процесом підготовки та стилями проповідування відомих проповідників минулого й сучасності.

GS 301 Публічні виступи

А даному курсі робиться акцент на практичні навички ефективного публічного виступу. Курс вивчає підготовку промови, виступ, усні презентації в різних ситуаціях під час церковних служінь. Студенти дізнаються про динаміку малої групи та про навички, необхідні куратору малої групи. Студенти виявитимуть здатність проводити зібрання малої групи, а також виголосять дві промови, в яких продемонструють ретельну підготовку та вдалий виступ.

TH 201 Богослов’я 1

Курс вивчає вихідні передумови, цілі та засоби вивчення богослов'я. Розглядає вчення про божественне об’явлення людству: різні засоби Божого об’явлення, Біблію як унікальне богонатхненне послання Бога; вчення про безпомилковість і достатність Старого і Нового Заповітів. Також буде вивчатися вчення про існування Бога, Його особисту та триєдину природу, божественні атрибути і працю. Особлива увага приділятиметься функції Отця в творенні і провидінні. Попередні вимоги: BE 101 Герменевтика

TH 202 Богослов’я 2

Курс розглядає питання богословської антропології: створення і вік людства, людина як образ Божий, особливі стосунки між чоловіком і жінкою перед Богом та суспільством, психологічна та фізична складові людини. Також вивчається тема гріховності людини: проблема зла, наслідки гріха і доктрина про першорідний гріх. В останній частині курсу буде розглянуте вчення про ангелів: створення, служіння та призначення ангелів, доктрина про злі ангели, сатану та протистояння віруючої людини сатані та його демонам.

TH 301 Богослов’я 3

иста, Його непогрішність, земне служіння та викупне значення Його страждань, воскресіння і вознесіння. Студенти розглянуть порядок застосування та умови спасіння у Христі: божественні та людські аспекти спасіння (обрання, напередвизначення, покликання, віра, навернення, покаяння); доктрини про відродження, виправдання та освячення.

TH 302 Богослов’я 4

Курс вивчає роботу Духа Святого в справі спасіння у Христі стосовно Церкви, включаючи збудування та ствердження Церкви як Тіла Христового, організацію, функціонування, богослужіння та призначення Церкви відповідно до Божих цілей. Особливий акцент буде зроблено на природі та практичному застосуванні духовних дарів відповідно до призначення Церкви. Розкриватиметься Божа мета стосовно Царства та майбутні події, пов’язані з долею історії та окремих осіб, включаючи різні стадії другого пришестя Христа, тисячолітнє царювання Христа, воскресіння людей, суди та вічне місто. 

CH 301 Історія Церкви 1

Даний курс пропонує огляд історії Церкви від її заснування до початку Реформації. Студенти дізнаються про життя та богослов'я християнської церкви, а також про головні події, що сформували Західну та Східну Церкву в перші 1 500 років.

CH 302 Історія Церкви 2

Даний курс розглядає історію, життя та богослов'я християнської Церкви в Європі та Північній Америці від Реформації до наших днів. Окрім цього, студенти познайомляться з важливими провідниками та подіями часів Реформації та після неї, а також дізнаються про основні рухи богословської думки останніх 500 років.

WM 410 Всесвітні місії і Церква

Даний курс покликаний скеровувати наших майбутніх пасторів, молодіжних керівників, вчителів та інших служителів до більш місіонерського погляду на служіння і церкву.

BE 146 Експозиція Послання до римлян

Курс є вивченням Послання до римлян з метою розуміння аргументації і змісту даного твору. Студенти будуть ознайомленні з різними богословськими темами і їх представленням у листі. Особлива увага буде зосереджена на історико-культурному контексті та меті написання послання.

PT 306 Духовне керівництво для жінок

Даний курс розроблений для студенток, які виконують лідерські обов’язки в місцевих церквах та бажають зростати в духовному житті. Курс допоможе їм оцінити свої сильні та слабкі сторони, мотиви, вміння поводитися зі Словом Божим, а також соціальні навички в роботі з іншими віруючими. Курс дає можливість студенткам зростати в лідерських навичках завдяки інструментам вирішення проблем, підтримування «вогню» та зростання в основних духовних дисциплінах.

PT 302 Біблійне душеопікунство

Даний курс пропонує загальний вступ в особисте служіння душеопікунства. Початок курсу присвячений обговоренню основоположних принципів біблійного консультування, які виокремлюють його з-поміж інших систем консультування. Після цього курс відстежує та дає оцінку сучасній історії руху біблійного душеопікунства. Курс також пояснює динаміку біблійних змін та презентує головні складові процесу біблійного консультування (душеопікунства), щоб студент зміг отримати практичну, побудовану на Біблії, схему для допомоги людям. Особлива увага буде приділятися таким важливим аспектам: як побудувати стосунки під час душеопіки, як подарувати надію, як збирати та тлумачити інформацію та як мотивувати людину прагнути довготривалих змін. Врешті буде вивчатися низка найбільш розповсюджених проблем, з якими стикаються потребуючі душеопікунства.

PT 402 Християнське богослов’я і духовне життя

Курс призначений для того, щоб допомогти студентам зрозуміти, яку роль відіграє Святий Дух, Писання, богослов'я, церква, духовні дисципліни, поклоніння, власні бажання і воля в духовному зростанні й ефективності служіння. Звертається увага на наступні питання: «Який вплив на інших здійснює характер? Якими мають бути наші заохочення до святості? Чи задоволений Бог нами, якщо ми не досконалі?» Студенти познайомляться з розумінням духовності в різних конфесіях і традиціях християнства, як стимул до більшого уподібнення до Христа.

PT 401 Eтика

Курс презентує огляд принципів християнської поведінки, представленої в Писанні, історії Церкви і сучасному християнстві. Практична мета курсу полягає в тому, щоб допомогти студентам оцінити та розвинути власний характер, а також сформувати духовні цінності, які визначатимуть метод та мотивацію в служінні для того, щоб готувати бездоганних учнів. Будуть розглядатися важливі питання сучасності: аборти, евтаназія, генетика тощо.

Навчальний план молодшого бакалавра

Навчальний план для спеціалізованих курсів програми «Благовістя та насадження церков» включає біблійні, богословські та практичні аспекти підготовки студента до ефективного процесу заснування нових церков.

Курси спеціалізації (cтуденти вибирають за бажанням шість курсів із переліку курсів):

CP 101 Вступ до благовістя та заснування церков

Курс знайомить студентів з біблійними принципами і практичними підходами в роботі з заснування церков.

CP 105 Молитва і благовістя

Курс спрямований на вивчення фундаментальних принципів та основ практики молитовного життя і благовістя в процесі заснування церкви, а також життя місцевої існуючої церкви. Курс побудований таким чином, що перша частина присвячена молитві, друга – благовістю.

CP 204 Дошлюбне і сімейне душеопікунство

Даний курс спрямований на вивчення матеріалу, здатного допомогти людині, яка бере участь у заснуванні церкви, розвивати  та зберігати свою родину здоровою, а також допомагати іншим в цій царині життя. Перша частина курсу присвячена розвитку та збереженню принципів здорової родини з боку лідера нової або існуючої церкви. Друга частина курсу фокусується на тому, як допомогти студентам набути навички та здібності в тому, як ефективно допомагати іншим розвивати та зберігати здорові родинні стосунки.
 

CP 205 Учнівство і малі групи

Цей курс є викладом основних принципів і підходів до учнівства і малих груп в нових та в існуючих церквах. Перша половина курсу присвячена учнівству, друга – служінню малих груп.  

CP 206 Командна стратегія в служінні Павла

Курс спрямований на вивчення мотивації, тактики і цілей, які сформували служіння апостола Павла як місіонера та засновника нових церков, та їх застосування у формуванні і подальшому розвитку команди з заснування нових церков сьогодні. 

CP 304 Лідерство і його розвиток в помісній церкві

 Цей курс присвячений вивченню фундаментальних принципів та основних практик ефективного біблійного лідерства в нових або існуючих церквах. Перша частина навчання розглядає, як бути ефективним лідером, друга – як допомогти іншим в їхньому розвитку в царині ефективного лідерства.

CP 305 Стратегії заснування нових церков

Курс спрямований на вивчення того, як застосовувати стратегічне мислення з метою планування, виконання і оцінки різних аспектів процесу заснування нових церков. 

CP 401 Життя і здоров’я Тіла Христового

Мета курсу – вивчення ключових факторів, які впливають на здоров’я помісної церкви, а також дослідження їх використання в заснуванні церкви і служінні існуючих церков. 

CP 403 Поклоніння

Курс вивчає важливі теми і питання в контексті вивчення біблійних принципів і підходів, пов’язаних з хвалою і поклонінням в нових та існуючих церквах, а також їх практичне застосування в служінні та житті церкви.

CP 405 ДНК церкви, що множиться

Курс спрямований на вивчення факторів, що ведуть помісну церкву до вкорінення і зміцнення її в ролі церкви, яка практикує примноження учнів, груп, лідерів і церков.  

Біблійно-богословські курси:

GS 101 Вступний курс

Знайомство з академічним життям в Київській богословській семінарії. Центральне місце відведене процесу написання роботи, особливо дослідницької, використанню комп’ютера, програми Microsoft Word, інтернету, бібліотеки, а також розпорядженню часом та творчому мисленню. В курс включено зустрічі та знайомства з директорами програм, викладачами і працівниками семінарії.

OT 101 Огляд Старого Заповіту 1

Даний курс є оглядом старозаповітних книг, від Буття до Книги Естер. Огляд включає вивчення важливих критичних, історичних, герменевтичних і богословських питань. 

NT 201 Огляд Нового Заповіту 1

Знайомство з періодом між Заповітами та огляд чотирьох Євангелій, Дій, Послань Петра та Іванна. Курс розглядає питання критики, історії, герменевтики і богослов'я в межах кожної книги. 

TH 201 Богослов’я 1

Курс вивчає вихідні передумови, цілі та засоби вивчення богослов'я. Розглядає вчення про божественне об’явлення людству: різні засоби Божого об’явлення, Біблію як унікальне богонатхненне послання Бога; вчення про безпомилковість і достатність Старого і Нового Заповітів. Також буде вивчатися вчення про існування Бога, Його особисту та триєдину природу, божественні атрибути і працю. Особлива увага приділятиметься функції Отця в творенні і провидінні.

TH 301 Богослов’я 3

Курс вивчає особу та працю Ісуса Христа: суть втілення, непорочне зачаття, реальність людської природи Ісуса Христа, Його непогрішність, земне служіння та викупне значення Його страждань, воскресіння і вознесіння. Студенти розглянуть порядок застосування та умови спасіння у Христі: божественні та людські аспекти спасіння (обрання, напередвизначення, покликання, віра, навернення, покаяння); доктрини про відродження, виправдання та освячення. 

CH 302 Історія Церкви 2

Даний курс розглядає історію, життя та богослов'я християнської Церкви в Європі та Північній Америці від Реформації до наших днів. Окрім цього, студенти познайомляться з важливими провідниками та подіями часів Реформації та після неї, а також дізнаються про основні рухи богословської думки останніх 500 років. 

WM 410 Всесвітнє місіонерство і Церква

 
Даний курс покликаний скеровувати наших майбутніх пасторів, молодіжних керівників, вчителів та інших служителів до більш місіонерського погляду на служіння і церкву.

PT 402 Християнське богослов’я і духовне життя

Курс призначений для того, щоб допомогти студентам зрозуміти, яку роль відіграє Святий Дух, Писання, богослов'я, церква, духовні дисципліни, поклоніння, власні бажання і воля в духовному зростанні й ефективності служіння. Звертається увага на наступні питання: «Який вплив на інших здійснює характер? Якими мають бути наші заохочення до святості? Чи задоволений Бог нами, якщо ми не досконалі?» Студенти познайомляться з розумінням духовності в різних конфесіях і традиціях християнства, як стимул до більшого уподібнення до Христа.