Запрошуємо на одноденну конференцію "Служіння людям з особливими потребами». Конференція буде корисною служителям, вчителям, пасторам, родичам, друзям та різним людям, які зацікавлені допомагати, дружити, піклуватися про людей з особливими потребами.

Основні теми, які розглядатимуться на конференції: 
- моделі інтеграції дітей з особливими потребами у звичайні школи (інклюзивне навчання);

- як зрозуміти і задовольнити різні потреби дитини чи людини з особливими потребами (потреба в спілкуванні, сенсорні та моторні навички, щоденні побутові потреби, соціальні та емоційні навички, проблеми з поведінкою, духовні потреби тощо);

- піклування про тих хто доглядає за дітьми чи людьми з особливими потребами, допомога та підтримка для рідних.

 

service_for_disabled_children_conference

СПІКЕРИ: 


Сандра Холлі ‒ кандидат наук із загальної та спеціальної освіти. 25 років досвіду роботи у загальноосвітній школі, 30 років досвіду служіння людям з особливими потребами, як директор, вчитель, консультант у різних церквах та служіннях, спікер, лідер конференцій; мама дитини з особливими потребами.

 

Сью Денні ‒ магістр християнської освіти. Мама 8 дітей з особливими потребами, 25 років досвіду служіння людям з особливими потребами, директор денної спеціалізованої програми (школи) для дорослих з особливими потребами, спікер, лідер конференцій, автор 3 книг, лідер міжнародних місій протягом 17 років.

Сара Порч ‒ бакалавр наук. Служила як партнер для дітей та молоді з особливими потребами для Параолімпійських ігор, церковних програм та моделей інтеграції дітей в школі.

 

ДАТА: субота 6 жовтня 2018 року

ЧАС: реєстрація з 9:00 
початок о 10:00 
закінчення о 18:00

РЕЄСТРАЦІЯ: попередня реєстрація обов'язкова за посиланням: https://goo.gl/kDa7kA

Благодійний реєстраційний внесок до 30 вересня - 120 грн, з 1 жовтня -150 грн