Resources

Thu, Jun 06, 2019
Випускник32 програми "Пасторське керівництво" та пастор церкви "Народ Божий" Олег Павліщук розповідає про місіонерську поїздку до Уганди.
КБС - гарне місце для навчання та духовного зростання
Thu, May 10, 2018
Запрошуємо на навчання до Київської богословської семінарії. До вашої уваги пропонуємо 7 бакалаврських програм та 3 магістерські програми. Перелік програм та детальну інформацію про кожну можна прочитати за посиланням http://ktsonline.org/abiturientu/navchalni-programy
Запрошуємо на навчання до Київської богословської семінарії
Wed, May 02, 2018
Запрошуємо на навчання до Київської богословської семінарії. Пропонуємо сім бакалаврських та дві магістерських програми.
Бакалаврська програма
Tue, Mar 20, 2018
Викладач Київської богословської семінарії Річард Штрам розповідає про студентів, які навчаються на бакалаврській програмі "Всесвітнє місіонерство".
Семінар
Wed, Nov 22, 2017
Семінар був корисним наставникам, вчителям, лідерам малих груп та служінь, проповідникам, викладачам, тим хто працює з дітьми в церквах.
Знайомство з першокурсниками КБС
Thu, Nov 02, 2017
Усі наші студенти-першокурсники з різних міст, країн, різного віку, з різним досвідом та знаннями. Та усіх їх об’єднує бажання краще пізнавати нашого Господa і Його Слово. Вчитися, щоб бути гарним служителем Божим на кожному місті, де Він їх поставить. У відео студенти діляться враженнями та очікуваннями від навчання і розповідають чому вирішили навчатися в Київській богословській семінарії.
 Жіноча конференція
Wed, Nov 01, 2017
Жіноча конференція "Сита пані" 27- 29 жовтня 2017 року. Cита пані — Божа улюблена донька, яка має духовну основу у Христі, росте духовно та плекає вдячність.
Курс
Mon, Oct 09, 2017
В Київській Богословській семінарії завершився курс «Молодіжна Культура». Цілий тиждень студенти семінарії разом зі студентами Рівненського Біблійного коледжу вивчали різні молодіжні субкультури, дізнавались про методи роботи з молоддю, ділилися досвідом. У відео студенти діляться враженнями про навчання. Викладачі курсу розповідають про його мету та унікальність.