Ми звикли до традиційних методів навчання: слухати лекції, писати конспекти, виконувати домашні завдання. Чи завжди такі традиційні методи ефективні? Чи є інші способи навчатись і отримувати кращий результат? 

Останнім часом говорять про необхідність змінювати підхід до навчання. Сучасне суспільство вимагає нових ефективних методів освіти. В цьому контексті часто говорять про інтерактивні методи.  Що таке інтерактивні методи навчання? Як їх використовувати і чи потрібно використовувати ці методи у церковному навчанні, в недільних школах для дітей та дорослих?

На ці та інші запитання можна отримати відповідь на одноденному семінарі, який відбудеться 11 листопада 2017 року.

Семінар проведе Джон Тейлор, віце-президент організації «Навчання та ресурси». Джон має освіту в сфері місіології, богослов’я та педагогіки, великий досвід навчання дорослих та дітей. Він один із співзасновників Інституту церковного служіння (Євразія), багато років виконував обов’язки президента інституту. Джон та його дружина були місіонерами в Одесі протягом 22 років, служили в командах заснування двох церков, лідерами і наставниками для багатьох пасторів і засновників церков в Україні. З великою радістю допомагають християнам зростати у вірі і ділитися Євангелієм з невіруючими.

РЕЄСТРАЦІЯ:
Обов’язкова попередня реєстрація до 4 листопада.

Форма для реєстрації: заповнити.

Реєстраційний благодійний внесок: 80 грн. (входить обід)

Телефон для довідок:  (097) 923 75 69, місця обмежені

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ: КБС, вул. Горлівська 75, м. Київ

ДАТА ПРОВЕДЕННЯ:  11 листопада 

ЧАС: 9:00 – 17:00