На сьогодні в Київській богословській семінарії є одна форма навчання — заочно-модульна (схожа на заочну, але передбачає більше навантажень).

Студенти всіх бакалаврських спеціалізацій обирають ступінь навантаження (магістр, бакалавр чи молодший бакалавр та кількість кредитів на завершення навчання) і вже згідно з обраним ступенем приїжджають на сесії кілька разів на рік.

 

СТУПЕНІ НАВАНТАЖЕННЯ:

Бакалавр богослов‘я — 4 сесії на рік по 2 тижні (144 кредити, 4 роки навчання);

Молодший бакалавр — 2 сесії на рік по 2 тижні (72 кредити, 4 роки навчання);

Бакалавр богослов‘я для вступу на Талбот — ця програма потрібна лише студентам, які після завершення нашого бакалаврату планують продовжити навчання на магістратурі Талбот (Київський філіал Талботської школи богослов‘я від університету Байола, США), але не мають диплома світського бакалавра. На цій програмі окрім богословських та спеціалізованих предметів будуть ще загальноосвітні. Така програма включає 6 двотижневих сесій на рік, 200 кредитів і 4 роки навчання.

• Магістр біблійної душеопіки — 2 сесії на рік по 2 тижні кожна (52 кредити, 3 роки навчання).

• Магістр біблійного богослов’я  — 3 двотижневі сесії на рік, змішана форма навчання (інтерактивні онлайн-завдання та заняття в аудиторії), дипломна робота в кінці. Всього 90 кредитів (аналог західного ступеня M.Div), 3 роки навчання.

• Магістр біблійних та богословських досліджень Талботської школи богослов’я  — 4 двотижневі сесії на рік (53 кредити, 3,5 роки навчання). Диплом університету Байола (Каліфорнія, США).

 

Сесія складається з лекційних занять в аудиторії на території КБС (частина предметів буде проходити онлайн, в семінарії їхати не доведеться), виконання долекційних та післялекційних завдань вдома. Для здачі долекційних та післялекційних завдань використовується платформа Moodle. Як користуватися цією платформою, студент отримає повну інструкцію на першій сесії. 

Графік навчання описаний вище — це пропонований семінарією порядок проходження курсів.

Звертаємо увагу, кожен ступінь навантаження означає, що студент для отримання диплому має пройти певний перелік предметів, відповідний до обраної спеціалізації та набрати необхідну кількість кредитів для отримання обраного ступеня. Тому студент може піти за індивідуальним графіком навчання, реєструючись на більшу чи меншу сесій на рік. Відповідно, закінчити навчання студент зможе швидше (це непросто, але можливо), або ж навпаки, буде вчитися довше, якщо робота, служіння чи інші обставини не дозволяють проходити навчання в рекомендованому академічним офісом темпі.


Маєте додаткові запитання щодо формату навчання, звертайтеся в академічний офіс:

Телефон +38 (044) 563 30 49

Telegram +38 (063) 842 39 59  @kts_kyivseminary